Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır Haziran 2021
Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır Haziran 2021

Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır? Discord Nitro Kodları 2021; Dünyanın en popüler sesli iletişim programlarından biri olan Discord, gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Son dönemde Twitch kullanıcısını kendini çekmeye başladı ve bir çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Gün geçtikçe kitlesini arttıran Discord‘da Discord Nitro denilen bir olay var, bu Nitro sayesinde sunucularınızı daha güzel yapabilirsiniz, profil fotoğrafınızı hareketli olarak değiştirebilirsiniz. Discord Nitro normalde ücretli fakat bu yazımızda sizlere Bedava Discord Nitro nasıl alınır onu göstereceğiz.

Not: Nitroyu alabilmeniz için hesabınızda daha önceden nitro almamış olmanız gerekmektedir. aksi taktirde discord size nitro vermiyecektir. Bunun için yan hesap açıp o hesabınıza ücretsiz discord nitro alabilirsiniz

İlk kez kullanacaklara özel üç aylık ücretsiz Discord Nitro aboneliğini aldığın için teşekkür ederiz. Artık HD kalitesinde yayın yapmana, özel ifadeleri kullanmana ve daha büyük boyutlu dosyalar yükleyebilmene çok az kaldı!

Discord Nedir?

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri Discord, sesli bir iletişim uygulamasıdır. İnternet üzerinden tanıdığınız kişilerle iletişim kumanızı sağlayan uygulama tamamen ücretsiz. Üstelik birden çok kişiyle iletişim kurulmasına imkan sağlayan Discord, özellikle online oyun oynayanlar tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Aynı anda birden fazla kişiyle görüşmek isteyenlerin kullandığı uygulama, internet bağlantısı sorunu olmadığı sürece hızlı ve yüksek ses kalitesinde iletişim kurulmasını sağlıyor.

Discord, video oyunu oynayan oyuncular için geliştirilen sesli-yazılı iletişim programı günümüzde her türlü topluluğa hitap etmektedir. 21 Temmuz 2019 itibarıyla 250 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Discord Windows, macOS, Linux, iOS, Android ve Web tarayıcısı üzerinde çalışabilmektedir

Sevebileceğin İçerik  LOL Nickleri – Havalı League of Legends İsimleri 2021

Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır?

Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır? Haziran 2021
Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır? Haziran 2021

Normalde aylık 10 dolar vererek Discord Nitro alabilirsiniz fakat aşağıda ki adımları uygulayarak Epic Games sayesinde 3 aylık Discord Nitro alabilirsiniz.

Kullanmak için şunları yap:

  1. Teklifini kullanmak için aşağıdaki bağlantıya tıkla.
  2. Bir Discord hesabı oluştur ya da zaten bir hesabın varsa giriş yap.
  3. Eğer kriterleri karşılıyorsan 3 aylık abonelik otomatik olarak hesabına eklenecek.
  4. Discord Nitro’nun sunduğu avantajların tadını çıkarmaya başla!

İlk önce epic games hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Daha önceden açmış olduğunuz bir hesapta olur.

Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır? Haziran 2021
Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır? Haziran 2021

Epic games 3 aylık boostlu discord nitro alma

Ücretsiz olduğunu resimde görüyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bu ücretsiz discord nitroyu kütüphanenize eklemek daha sonra mail adresinize gelen link ile aşağıda verdiğim resim tarzında bir şey açılıyor ve 3 aylık boostlu discord nitroyu hesabınıza ekliyorsunuz.

Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır? Haziran 2021
Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır? Haziran 2021

Epic games 3 aylık nitro almak için;

  • İlk önce epic games hesabınıza girip yapınız.
  • Daha sonra aşağıda linke tıklayıp kütüphanenize ekleyiniz
  • Yaklaşık 20 dakika sonra mailinize bir link gelecektir yukarıda verdiğim açıklamalara göre ücretsiz discord nitronuzu alabilirsiniz

Epic games Discord Nitro Linki: https://www.epicgames.com/store/tr/p/discord–discord-nitro

Bunlarda ilgini çekebilir;
Gizlilik dostu ve güvenilir alan adı kayıt şirketleri
VALORANT PRİDE KARTLARI: KODLAR, NASIL ALINIR VE DAHA FAZLASI 
Envato Haziran Ayı Ücretsiz Dosyalar ,Tasarımlar, Temalar, Grafikler

1 YORUM

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin