Ücretsiz Udemy Kursları Nasıl Bulunur - Haziran 2021
Ücretsiz Udemy Kursları Nasıl Bulunur – Haziran 2021

Udemy nedir?

Udemy Eğitim Sitesi, birbirinden farklı konularda 200.000’den fazla kurs seçeneğiyle 30 milyonu aşkın öğrenciye eğitim veren dünyanın en popüler uzaktan eğitim platformudur.

Site genel kapsamda hem yetişkinlere hem de gençlere uygun birbirinden farklı kurs hizmeti sunmaktadır. Udemy online eğitim platformu içerisinde işletmeden yazılım geliştirmeye, finans ve muhasebeden BT ve yazılıma, ofis verimliliğinden kişisel gelişime, tasarımdan pazarlamaya, fotoğrafçılıktan müziğe, sağlık ve spordan akademik eğitime kadar 13 farklı kategoride kurs alma imkanı sağlamaktadır.

Udemy Eğitim Sitesi şu anda neredeyse rakipsiz olması nedeniyle, eğitim vermek isteyen birçok kişi, ilk olarak Udemy’yi tercih ediyor. Bu da, gerçek kurs kalitesinde, gerek de fiyatlarda büyük bir rekabet ortamı yaratıyor. Kurslar genellikle ücretli olsa da, özellikle de yeni bir kursun tanıtımı için kısa süreliğine ücretsiz yapılabiliyorlar. Bu kampanyaları takip ederek, tamamen ücretsiz bir şekilde, dopdolu bir eğitim arşivi oluşturmanız mümkün.

Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları Nasıl Bulunur? – Disc Udemy

discudemy - Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları Nasıl Bulunur?
discudemy – Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları Nasıl Bulunur?

DiscUdemy web sitesinde, istediğiniz dillerdeki kursları ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz, şu anda ücretsiz olan kursları bulmanız mümkün. Bu web sitesinin bir güzel yanı da, ücretsiz kampanyaların bittiği kursların silinmesi; yani web site size, sadece şu an ücretsiz olan kursları gösteriyor. Eskiden ücretsiz olan ama daha sonra ücretli yapılmış eski bağlantılar nedeniyle zamanınızı boşa harcamış olmıyacaksınız. Aşağıda Sizin için nasıl DiscUdemy‘den ücretsiz kurs alınır onu gösterdim

Adım adım DiscUdemy Sitesinden ücretsiz kursları alma

İlk öncelikle https://www.discudemy.com/language/turkish buradakı bağlantıya tıklayı Türkçe Kurslar kısmına giriyorsunuz

Sevebileceğin İçerik  VALORANT Silah Sol Ele Nasıl Alınır? 2021
image 33
Ücretsiz Udemy Kursları Nasıl Bulunur – Haziran 2021

Daha sonra istediğiniz bir kurs bulup üstüne tıkladıktan sonra “Take Course” Butonuna tıklayıp Udemy’de açılan pencede kursu sepetinize ekleyip ücretsiz bir şekilde hesabınıza alabilirsiniz

Ücretsiz Udemy Kursları Nasıl Bulunur - Haziran 2021
Ücretsiz Udemy Kursları Nasıl Bulunur – Haziran 2021

Ücretsiz Türkçe kurslara göz atmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilir ve ücretsiz kursları hesabınıza ekliyebilirsiniz;

https://www.discudemy.com/language/turkish

Eğer sürekli bu tarz ücretsiz kurslardan haberdar olmak istiyorsanız DiscUdemy‘nin telegram kanalına katılarak ücretsiz kurslardan haberdar olabilirsiniz.
DiscUdemy Telegram kanalı; https://t.me/discudemy_com

Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları Nasıl Bulunur? – Udemy üzerinden

Eğer bu tarz siteleri kullanmak istemiyorsanız. Udemy’nin kendi web sitesinden de, ücretsiz eğitimleri bulabilirsiniz. Bunun için, arama çubuğuna bir kelime örnek: “Web Tasarım Kursu” yazın ve arayın. Daha sonra “Filtrele” düğmesine basın ve ücretsiz seçeneğini seçin. Sizler için adım adım aşağıda gösterdim nasıl yapılacağını.

Adım adım Udemy Üzerinden ücretsiz kursları alma

İlk önce Ücretsiz bulmak istediğiniz bir kurs ismi veya kelime yazıyoruz örnek: “Web Tasarım Kursu”

image 30
Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları Nasıl Bulunur? – Udemy üzerinden

Daha sonra aramada çıkan kısımda filtrele kısmından Ücret kısmına gelip ücretsiz’i seçiyoruz ve karşımıza bir çok sonuç çıkıyor bunları hesabınıza ekleyip dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları Nasıl Bulunur? - Udemy üzerinden
Ücretsiz Türkçe Udemy Kursları Nasıl Bulunur? – Udemy üzerinden

Bu iki yöntem sayesinde, ücretsiz hiçbir kursu kaçırmayabilirsiniz. Bunlar haricinde, Ekşi Sözlük’te ve çeşitli forumlarda ve diğer web sitelerinde de ücretsiz Udemy kursları paylaşılabiliyor.

Envato Haziran Ayı Ücretsiz Dosyalar, Tasarımlar, Temalar, Grafikler
VALORANT PRİDE KARTLARI: KODLAR, NASIL ALINIR VE DAHA FAZLASI

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin