Youtube'dan video indirebileceğiniz siteler
Youtube’dan video indirebileceğiniz siteler

Video yükleme ve izleme amacı ile kurulmuş olan ve en büyük video seyretme sitelerinden olan Youtube ile hemen her konudaki videolara erişim sağlayabilirsiniz ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Youtube video indirme siteleri de bu yüzden çok önemli bir anlam taşıyor. Kullanıcılar bu kadar önemli bir siteden video indirmek istiyor. Youtube’dan video indirmek için çeşitli yöntemler bulunuyor. Bunun için programlı veya programsız yöntemler bulunuyor. Bu yazımda sizlere internet üzerinden nasıl youtube videolarını nasıl bilgisayarınıza indirebileceğinizi göstereceğim.

Youtube video indirme konusunda bildiğiniz gibi Youtube Premium hesabına geçiş dönemini başlatmıştı. Ancak bu yöntem ücretsiz olarak sunulmadı. Bunun için ücretli olarak Premium aboneliği edinip, videoyu telefonunua indirebiliyorsunuz. Bunun için ise ücretsiz Youtube video indirme araçları, kullanıcıların tercihi olmaktadır. Bu araçlarla birçok formatta video indirebiliyorsunuz. Mp3, mp4, FLV vb. gibi formatlarla video indirebilirsiniz.

İster bir müzik videosu İsterseniz de NASA arşivini depolamak isteyin, size bunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. YouTube videolarını internette paylaşmanız ve bir siteye gömmeniz genellikle yasaldır, ancak bunları kendi çevrimdışı kullanımınız için indirmenize her zaman izin verilmez. YouTube’un söz konusu videoyu indirme iznini açıkça vermediği sürece. Videoları indirmek YouTube Hizmet Şartları’nın ihlali anlamına gelir.

Youtube’den Video indirebileceğiniz sitelerin güncel listesi [Youtube Video İndir]

  • Y2mate
  • SaveFrom
  • Ddownr
  • YtMp3
  • Loader.to

Y2Mate

Youtube'dan video indirebileceğiniz siteler - y2mate
Youtube’dan video indirebileceğiniz siteler – y2mate

Y2mate, Youtube, Facebook, Video, Dailymotion, Youku, vb. gibi sitelerden Mp3, HD Mp4 video dönüştürmenize olanak sağlar. Y2mate bu formatlardaki video indirmelerini destekler : MP4, M4V, 3GP, WMV, FLV, MO, MP3, WEBM, vb. Youtube ve diğer web sitelerinden kolayca ve bedava binlerce video indirebilirsiniz.

Sevebileceğin İçerik  Envato Nisan Ayı Ücretsiz Dosyalar ,Tasarımlar, Temalar, Grafikler! + 1 Haftalık Envato Elements

Youtube Video İndir (Kısa Yöntem) – Y2mate

YouTube’dan daha hızlı video ve MP3 indirmek için linkteki “youtube” kelimesinden sonra gelen “pp” harflerini sonuna ekleyiniz.

Youtube Video İndir (Kısa Yöntem) - Y2mate
Youtube Video İndir (Kısa Yöntem) – Y2mate

İndirmek istediğiniz formatı seçerek “İndir” butonuna tıklayınız.

image 55

Not: Eğer Video yeni pencerede açılır ise; Yeni pencerede, videoyu kaydetmek için “CTRL + S” basın veya sağ tıklayın, ardından “Video olarak kaydet” seçin.

SaveFrom

image 56

Hızlı ve pratik bir şekilde Youtube’dan video indirebileceğiniz bir web sitesidir. Youtube video indirme konusunda en çok kullanılan araçlardan biridir.

SaveFrom.net, internetten rahat ve kolay bir şekilde dosya indirmenizi sağlar. Uygulamamızı kullanarak, youtube.com, vk.com ve diğer web siteleri ya da sosyal ağlar üzerinden ses, video ve farklı türlerdeki dosyaları indirebilirsiniz.

Youtube Video İndir (Kısa Yöntem) – SaveFrom

YouTube’dan daha hızlı video ve MP3 indirmek için linkteki “youtube” kelimesinden önce “ss” harflerini başına ekleyiniz.

image 57

İndirmek istediğiniz formatı indirmek için İndirmek istediğiniz format’a tıklayınız.

image 58

Ddownr

Youtube'dan video indirebileceğiniz siteler -  ddownr
Youtube’dan video indirebileceğiniz siteler – ddownr

Ddownr (web-temelli) Favori Youtube videonuzu indirmek için belirli bir uygulamayı indirme zahmetine katlanmak istemiyorsanız, her zaman çevrimiçi bir araç kullanabilirsiniz YouTube için çok fazla web tabanlı indirme platformu olmasına rağmen, Ddownr bizim favorimiz. Temiz ve hızlıdır ve pop-up’ları veya diğer müdahaleci reklamları içeren sayfalar arasında kalmayı istemezsiniz. Bu Youtube videolarını da MP3‘e dönüştürmek için en çok önerdiğimiz servistir.

YtMp3

Youtube'dan video indirebileceğiniz siteler - ytmp3
Youtube’dan video indirebileceğiniz siteler – ytmp3

Dönüştürücümüzü kullanarak YouTube videolarını mp3 (ses) veya mp4 (video) dosyalarına kolayca dönüştürebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz – bu hizmet bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar için çalışır.

Videolar her zaman mevcut en yüksek kalitede dönüştürülür. Lütfen videoları yalnızca 90 dakikaya kadar dönüştürebileceğimizi unutmayın-sınırlama gereklidir, bu nedenle herhangi bir videonun dönüştürülmesi birkaç dakikadan fazla sürmez.

Sevebileceğin İçerik  GTA San Andreas Hileleri - 2021

Loader.to

Youtube'dan video indirebileceğiniz siteler - loaderto
Youtube’dan video indirebileceğiniz siteler – loaderto

YouTube videolarını farklı formatlar olarak indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece aşağıdaki YouTube Video bağlantısını girin ve sistemimiz gerisini halledecektir. Windows PC’nizde, Mac’inizde veya ipod’unuzda oynatmak için dosyaları anında dönüştürün. Ya da sadece videonun ses parçasını indirin. Hızlı, kolay ve %100 ücretsiz!

Videoları telefonunuzdan veya PC’nizden kolayca dönüştürmek ve indirmek istiyorsanız, Youtube çevrimiçi video indiricisi Loader.to ihtiyacın olan şey bu! Ücretsiz uygulamamız, zamanınızı boşa harcamadan herhangi bir Youtube videosu almanıza yardımcı olacaktır.

Bunlarda ilgini çekebilir;

Bedava Discord Nitro Nasıl Alınır?
Gizlilik dostu ve güvenilir alan adı kayıt şirketleri
En çok izlenen Animasyon Filmleri

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin